Lietuvių sukurtas termovizinės optikos įrenginys tapo metų gaminiu Didžiojoje Britanijoje

Merger LRF XP50

Lietuvos aukštosios inžinerijos bendrovė „Yukon Advanced Optics Worldwide“ nuskynė britų „Metų gaminio“ apdovanojimus už termovizinius žiūronus „Merger LRF XP50“, rašoma šios įmonės pranešime žiniasklaidai.

Jam suteiktas „British Shooting Awards“ Metų naktinio matymo įrenginio apdovanojimas. Be to, JAV Las Vegase vykusioje parodoje „SHOT show“ šiemet pagrindinis JAV žurnalas grobuonių medžiotojams „Predator Xtreme Magazine“ „Pulsar“ skyrė metų prekių ženklo titulą. 

„Mūsų aukštosios optinės inžinerijos kūrėjams šie įvertinimai svarbūs, nes tokius apdovanojimus kaip „Great British Shooting“ skiria ne tik įrangą vertinantys gamtos tyrinėtojai bei medžiotojai, bet ir profesionalai, išsamiai tiriantys produktų technines savybes ir kokybės aspektus. Konkurencija pasaulinėje rinkoje, kurioje varžosi Europos, Azijos, JAV technologijų kūrėjai, yra aštri ir mes didžiuojamės galėdami toliau išlaikyti daugiau nei pusę pasaulinės rinkos šioje srityje“, – sakė „Yukon Advanced Optics Worldwide“ komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis.

Pasak jo, apie 90 proc. „Pulsar“ prekės ženklo civilinės optikos prietaisų, naudojamų gelbėjimo, saugumo, kelionių, medžioklės, jūrų pramonės ir kitose srityse, eksportuojami į JAV ir Europą. Šiemet „Thermion XP 50 LRF“ geriausiu metų termoviziniu taikikliu įvardijo amerikiečių žurnalas „Ballistic‘s Best“, o 2021 m. „Pulsar“ gaminiai buvo įvertinti JAV šaulių asociacijos apdovanojimais. 

Paroda „The British Shooting Show“ rengiama penktus metus ir kaskart sulaukia apie 40 tūkst. lankytojų.

TAIP PAT SKAITYKITE