LSMU studentams įteikti pirmieji šių metų diplomai

Diplomai

Penktadienį Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademijos Didžiojoje salėje vyko iškilminga diplomų įteikimo šventė: studijų baigimo diplomai įteikti Medicinos, Slaugos, Visuomenės sveikatos, Veterinarijos ir Gyvūnų mokslų fakultetų bakalauro bei magistro studijų absolventams.

Iš viso atsiimti diplomo atvyko 128 jaunuoliai. Tai – būsimi medicininės ir veterinarinės genetikos, medicininės ir veterinarinės biochemijos, slaugos lyderystės, gyvensenos medicinos, maisto mokslo, gyvūno ir žmogaus sąveikos bei gyvūnų mokslo specialistai. Septyni iš jų studijas baigė su pagyrimu.

„Diplomas – jūsų naujo gyvenimo etapo pradžia. Tai didi diena. Įdėjote daug darbo įgydami žinių, įgūdžių ir gebėjimų. Vertybės, kurias puoselėja visa Universiteto bendruomenė, paklos pamatą jūsų ateičiai“, – absolventus sveikino LSMU Medicinos akademijos kanclerė prof. habil. dr. Daiva Rastenytė, jauniesiems specialistams palinkėjusi nepamiršti savo Alma Mater.

LSMU Veterinarijos akademijos kancleris prof. Mindaugas Malakauskas studentams linkėjo nebijoti iššūkių ir juos paversti naujomis galimybėmis.

Renginį vainikavo atlikėjos Paulos Valentaitės pasirodymas.

TAIP PAT SKAITYKITE